Wielu znanych klientów zleca druk swoich flag i banerów firmie bannerstop

Ponad 85.000 klientów polega na flagach bannerstop

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wielkoformatowych druków cyfrowych na tkaninach i materiałach PVC. Posiadamy również doświadczenie w druku flag sitodrukiem. Obecnie bannerstop zaopatruje ponad 85.000 klientów z różnych branżw produkty cyfrowego druku wielkoformatowego oraz flagi reklamowe i codziennie otrzymuje pozytywne opinie. Chcielibyśmy również Państwa zaliczyć do grona naszych klientów.

Wiele zależy od materiału, z którego wykonana jest flaga.

Trwałość i wyrazistość kolorów flag reklamowych zależy od warunków atmosferycznych, na jakie są narażone. Flaga powiewa do 100.000 razy dziennie, nad morzem nawet częściej. Bannerstop oferuje Ci materiały i wykończenia odpowiednie do każdego zastosowania.
Green-Flag Premium aus recyceltem PET

Green-Flag Premium z recyklingu

Wysokiej jakości materiał flagowy wykonany z przetworzonego tworzywa PET. Technologia recyklingu w procesie produkcji oszczędza 2/3 emisji CO2 w porównaniu z konwencjonalną produkcją materiałów flagowych. Wysoka gęstość splotu zapewnia dobry kontrast kolorów nawet w jasne dni. Optymalny dla flag eksponowanych w miejscach o umiarkowanym i silnym wietrze oraz wewnątrz pomieszczeń dzięki certyfikatowi B1.

Klasa ochrony ppoż. B1 zgodnie z DIN 4102-1 i Oeko-Tex® Standard100
Velum-Flag Premium

Velum-Flag Premium

Trwała tkanina flagowa premium o wysokiej odporności na promieniowanie UV. Materiał ten może wytrzymać długotrwałe użytkowanie w silnym świetle słonecznym. Wysokiej jakości środki zmiękczające utrzymują flagę przez długi czas w stanie elastyczności, zapobiegają rozdarciu i przedwczesnemu strzępieniu się krawędzi. Optymalna dla flag eksponowanych w miejscach o umiarkowanym i silnym wietrze oraz wewnątrz pomieszczeń dzięki certyfikatowi B1.

Klasa ochrony ppoż. B1 zgodnie z DIN 4102-1 i Oeko-Tex® Standard100
Velum-Flag Mesh

Velum-Flag Mesh

Tkanina flagowa do miejsc szczególnie wietrznych i burzliwych. Materiał ten jest również odporny promieniowanie uv i na długotrwałe użytkowanie. Perforacja zwiększa przepuszczalność wiatru i zmniejsza naprężenia materiału. Optymalna dla flag flag eksponowanych na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń dzięki certyfikatowi B1.

Klasa ochrony ppoż. B1 zgodnie z DIN 4102-1 i Oeko-Tex® Standard100
Velum-Flag Standard

Velum-Flag Standard

Standardowy materiał flagowy o szczególnie dobrym stosunku ceny do jakości przy średnim czasie użytkowania. Tkanina o gęstym splocie dla dobrego odwzorowania kolorów, odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, nawet przy silnym wietrze. Flagi do stosowania w miejscach o umiarkowanym lub silnym wietrze. Nie nadaje się do użytku wewnętrznego, ponieważ nie posiada certyfikatu ochrony przeciwpożarowej.

Proces drukowania flagi

Istnieje szeroka gama technik druku i atramentów do druku flag. Bannerstop produkuje flagi we własnym zakresie, a na specjalne zamówienia, wspólnie z wieloletnimi partnerami. W ten sposób możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość produkcji i elastyczność. Czy to małe zamówienie z jednym motywem, czy też duża produkcja do 10.000 flag dziennie: jesteśmy Twoim partnerem w druku flag.
Digitaldruck / Sublimationsdruck

Druk cyfrowy / druk sublimacyjny

Szybka i elastyczna produkcja

Druk cyfrowy jest szczególnie efektywny i szybki, ponieważ nie wymaga zbyt wielu kosztownych i czasochłonnych przygotowań. Czy jest to jeden motyw, czy wiele różnych, w przypadku druku cyfrowego nie ma to prawie żadnego znaczenia. Podobnie jak w biurze, plik do druku trafia do drukarki cyfrowej. Głowice drukujące drukują bezpośrednio na materiale, jak w drukarce biurowej. Kolory są utrwalane w procesie druku, dzięki czemu są trwałe i odporne na promieniowanie UV.

Wysokie nasycenie kolorów, bogactwo barw, precyzyjne odwzorowanie druku.
Siebdruck

Sitodruk

Dla wysokich nakładów

Na przestrzeni ostatnich lat również sitodruk ewoluował. Dzisiejsze maszyny są prawie tak samo uniwersalne jak maszyny do druku cyfrowego. Niemniej jednak, zamówienia wysokonakładowe danego motywu mogą być zrealizowane znacznie bardziej ekonomicznie w sitodruku niż w druku cyfrowym.

Idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą pokryć roczne zapotrzebowanie kilku swoich oddziałów.

Szybki kontakt z doradcą

Chcesz szybko osiągnąć swój cel i chciałbyś zasięgnąć porady eksperta? Zadzwoń do nas! Nie musisz czekać na połączenie, bezpośrednio dotrzesz do kompetentnej osoby kontaktowej. Otrzymasz nazwisko i numer wewnętrzny osoby kontaktowej, tak aby w razie jakichkolwiek pytań natychmiast dotrzeć do właściwej osoby. Z nami nie musisz w kółko wyjaśniać swoich wątpliwości, masz osobistego doradcę.
Individuelle Beratung
Beachflag drucken aus nachhaltigem Green-Flag Material

Beachflaga wykonana z ekologicznej tkaniny Green-Flag

Ekologiczna Beachflaga wykonana w 100% z przetworzonego PET. Różne rozmiary i modele do wyboru.
 • Tkanina flagowa z certyfikatem B1
 • Rama wykonana z Aluminium
 • Oeko-Tex® Standard 100
 • Różne rozmiary i modele
 • 2/3 mniejsza emisja CO2 niż w przypadku produkcji zwykłego materiału flagowego
od170,- zł netto plus koszty wysyłki

Rodzaje wykończenia flag

Nasz dział produkcji zatrudnia więcej pracowników do obróbki wydruków niż drukarzy. To naturalne, ponieważ każda flaga musi być wykończona indywidualnie, tak aby idealnie pasowała do miejsca przeznaczenia.
Na przykład beachflaga musi być perfekcyjnie wykonana, aby dobrze rozciągała się na maszcie i w ten sposób uzyskała swój szczególny kształt. W przypadku masztów z wysięgnikami konieczny jest tunel u góry, aby można było przełożyć wysięgnik.
Możemy wykonać ponad 250 różnych wariantów wykończenia. Poniżej przedstawiamy osiem najważniejszych z nich. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, po prostu zadzwoń do nas.

Oferujemy szeroką gamę wykończeń dla Twojej flagi. Oto kilka przykładów:

 • Fahnenkarabiner

  Karabinek flagowy

  Do zaczepiania flagi na maszcie

 • Hohlsaum

  Tunel

  Dla np. masztów z wysięgnikami

 • Doppelter Sicherheitssaum

  Obszycie podwójnym szwem

  Wzmacnia i zabezpiecza flagę przed strzępieniem się na krawędziach

 • Auf Maß geschnitten

  Docięcie do wymiaru

  Stosowane głównie w przypadku siatki Velum-Flag Mesh.

 • Ösen

  Oczka

  Do zaczepiania na karabinkach lub do naciągania opaskami montażowymi

 • Hohlsaum aus Besatzband

  Tunel z taśmy

  Tunel z mocnego, elastycznego materiału do montażu na maszcie lub bomie

 • Fahnenkarabiner mit Besatzband

  Karabinek do flagi z taśmą wzmacniającą

  Krawędzie obszyte są taśmą wzmacniającą i posiadają wszyte pętle z karabinkami w odstępach co 50 cm

Bezpłatna weryfikacja plików do druku

Kostenloser Druckdatencheck

Flagi z nadrukiem - sprawdź!

Bezpłatna weryfikacja plików przed i po złożeniu zamówienia

Nasz zespół profesjonalnych grafików sprawdza każdy z Twoich plików do druku pod kątem możliwości wydruku. Nie tylko sprawdzamy, czy spełnione są techniczne wymagania dotyczące druku, ale także kontaktujemy się z Tobą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących jego poprawności. Może to być na przykład zbyt mały tekst, który możemy wydrukować, ale który nie mógłby być odczytany na fladze z dużej odległości. Albo logo, które jest zbyt niskiej jakości, co nie wyglądałoby dobrze po wydrukowaniu, a nie jest rozpoznawane jako błąd przez automatyczne oprogramowanie. W tym miejscu pojawia się nasza unikalna i bezpłatna usługa, ponieważ chcemy, abyś otrzymał flagę, z której jesteś zadowolony.

Przewodnik po temacie: druk flag

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby poprawnie drukować flagi:

Pytania dotyczące trwałości i pielęgnacji flagi z nadrukiem

Jaka jest trwałość flagi zależy od wielu czynników: właściwy materiał i odpowiednie wykonanie dla zaplanowanego zastosowania i miejsca ekspozycji, ale także właściwa pielęgnacja. Z naszego doświadczenia wynika, że na przykład flagi należy zdejmować najpóźniej przy sile wiatru 8. W naszym przewodniku po flagach można również znaleźć przydatne wskazówki dotyczące właściwej pielęgnacji. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Czy flagi można prać?

Tak, flagi można prać w temperaturze 30°C w programie prania dla tkanin syntetycznych z dodatkiem szamponu lub łagodnego detergentu. Ponieważ materiał syntetyczny jest wrażliwy na ciepło, flag nie wolno wkładać do suszarki ani prasować.

Jakie są standardowe rozmiary flag?

Produkujemy i drukujemy Twoje flagi całkowicie zgodnie z Twoimi życzeniami, dlatego nie stosujemy standardowych rozmiarów. Poniższe formaty są jednak szczególnie popularne wśród naszych klientów:
Formaty pionowe
80 x 200 cm, 100 x 300 cm, 100/ 120 x 400 cm und 120/ 150 x 500 cm
Formaty poziome
120 x 80 cm, 150 x 100 cm, 180 x 120 cm, 225 x 150 cm, 300 x 200 cm
Chętnie doradzimy Ci osobiście, jeśli nie jesteś pewien, który format jest najbardziej odpowiedni dla Twoich celów.

Czy istnieje gwarancja trwałości flag z nadrukiem?

Flagi są przedmiotami ulegającymi zużyciu, a ich trwałość zależy od wielu czynników zewnętrznych, takich jak pogoda czy miejsce użytkowania. Nie ma zatem żadnej gwarancji. Z doświadczenia wiemy jednak, że przy prawidłowym użytkowaniu i pielęgnacji trwałość wynosi co najmniej 12 miesięcy.

Który materiał do jakich zastosowań?

Velum-Flag Standard nadaje się przede wszystkim do krótkotrwałego użytku i w miejscach o mniejszym wietrze.
Velum-Flag Premium jest bardziej odporny i dlatego nadaje się również do długotrwałego stosowania.
Velum-Flag Mesh dzięki swojej perforowanej strukturze nadaje się również do długotrwałego użytkowania w bardzo wietrznych miejscach (np. plaża lub ośrodki górskie/narciarskie).
Dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej B1 wg DIN 4102-1, flagi wykonane z Velum Flag Premium i Velum Flag Mesh mogą być stosowane również podczas imprez wewnątrz pomieszczeń.

Jaki rodzaj wykończenia do jakiego zastosowania?

Jeśli nie posiadasz masztu, dobrze jest zastosować obszycie flagi taśmą wykończeniową z oczkami, aby zawsze znaleźć sposób na bezpieczne zamocowanie flagi.
W przypadku masztów bez wysięgników flagi są zwykle mocowane do masztu za pomocą karabinków (czasem także oczek). W zależności od miejsca posadowienia masztu, wskazane jest wyposażenie strony flagi, która będzie do niego przymocowana w taśmę wykończeniową.
Natomiast w przypadku masztów z wysięgnikiem wymagany jest tunel. W zależności od warunków pogodowych można go wykonać z tkaniny flagowej lub taśmy wykończeniowej.
Ze względu na swoją perforowaną strukturę, flagi wykonane z Velum-Flag Mesh są zazwyczaj tylko przycinane na wymiar, aby nie dawać wiatrowi dodatkowej powierzchni oporu.

Jak uniknąć rozdarcia flagi na krawędziach?

Rozdarcie lub strzępienie się flag jest spowodowane głównie przez wiatr. Znajduje on drogę do tuneli oraz szwów i rozciąga je ze swoją siłą. Mokre flagi są jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia. Dlatego flagę należy ściągnąć najpóźniej wtedy, gdy prędkość wiatru przekracza 80 km/h. Te i inne wskazówki znajdziesz również w naszym Przewodniku po flagach.

Wszystkie produkty flagowe w skrócie

 • Fahnen und Hiss-Flaggen

  Flagi drukowane cyfrowo

  Czy to flaga narodowa, klubowa czy firmowa - z naszymi flagami wszędzie zrobisz dobre wrażenie.
  Cena od 22,00 zł
  Flagi
 • Siebdruckverfahren

  Flagi drukowane sitodrukiem

  Ekonomiczna alternatywa dla druku cyfrowego, dla dużych nakładów. Idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zapewnić roczne zapotrzebowanie kilku oddziałów.
  Cena od 73,00 zł
  Flagi - sitodruk
 • Fahnenzubehör

  Akcesoria do flag

  Wysokiej jakości akcesoria do flag i banerów, takie jak pierścienie do flag i obciążniki do flag, które bezpiecznie i optymalnie zamocują Twoją flagę reklamową.
  Cena od 36,00 zł
  Akcesoria do flag
 • Beachflags

  Beachflagi - zestawy

  Beachflagi wraz z nadrukiem, masztem i torbą w kompletnych zestawach. Beachflagi w różnych kształtach i rozmiarach od 2m do 5,1 m wysokości.
  Cena od 74,00 zł
  Beachflagi - zestawy
 • Beachflag Austauschfahnen

  Flagi do beachflag

  Flagi na wymianę do beachflag, pasujące do naszych systemów Premium, Standard i Deluxe. W tym druk i bezpłatna weryfikacja plików do druku.
  Cena od 55,00 zł
  Flagi do beachflag
 • Beachflag-Zubehör

  Akcesoria do beachflag

  Tutaj znajdziesz odpowiednie akcesoria do swoich beachflag. Od podstaw krzyżakowych, parasolowych czy wbijanych, po najazdowe, pod koło samochodu.
  Cena od 35,00 zł
  Akcesoria do beachflag
Kontakt