Jak wydrukować flagę i zamontować ją poprawnie? Informacje na temat użytku i przechowywania

Flagi zużywają się z czasem. Strzępią się krawędzie, kolory blakną, karabinki się wyrywają. To normalne, że flagi zużywają się z czasem; ale jeśli zwrócisz uwagę na niektóre punkty podczas użytkowania, flagi utrzymują się znacznie dłużej.

Ausgerissene Fahne

W tej fladze rąb jest wyrwany. Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, a Twoja flaga będzie trwalsza.

Prawidłowo używaj flagi, aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu

Flagi Bannerstop wykonane są z nylonowego materiału o gramaturze 110-120g/mkw. Materiał jest bardzo lekki, dzięki czemu może swobodnie przyciągać uwagę nawet przy słabych wiatrach, poprzez ruch.

Flaga powiewa tam i z powrotem wiele tysięcy razy każdego dnia. Jest narażona na deszcz, zimno i silne światło słoneczne. W zależności od warunków pogodowych, na naszych terenach mogą występować również szczególnie silne wiatry, a nawet huragan. Wtedy flaga jest narażona na ekstremalne obciążenie, których żaden materiał nie może wytrymać przez długi czas, bez względu na to, co obiecują niektórzy producenci.

Jest więc kilka punktów do rozważenia, aby chronić flagę i korzystać z niej przez długi czas:

  1. Zdemontuj flagę jeżeli prędkość wiatru ma osiągnąć 30 km/h lub więcej (siła wiatru 8). Im silniejszy wiatr, tym bardziej prawdopodobne jest, że flaga uderzy siłą w maszt lub linę flagi. Krawędzie/rąbek wtedy są bardzo narażone na uszkodzenia. Zwłaszcza, gdy pada deszcz materiał jest cięższy, a tym samym flaga jest jeszcze intensywniej używana.
  2. Flagę należy zawsze mocować do wszystkich punktów zaczepienia (karabinków flagowych) tak, aby obciążenie było równomiernie rozłożone.
  3. Flagę należy mocować do pętli (pierścieni) flagowych za pomocą karabinków flagowych, aby flaga nie ocierała się np. o maszt.
  4. Należy stosować obciążniki do flag. Utrzymują one flagę w napięciu i zapobiegają jej podciąganiu się i nadmiernemu powiewaniu.
  5. Maszt z wewnętrznym prowadzeniem liny jest zazwyczaj lepszym rozwiązaniem, ponieważ flaga nie może uderzyć w linę.

 

Ausgerissene Fahne

Chroń flagę przed silnym wiatrem, aby nie uległa uszkodzeniu.

PRANIE FLAGI Z NADRUKIEM? INSTRUKCJA PIELĘGNACJI FLAG

Co powinieneś wiedzieć, kupując flagę bannerstop:

  • Możesz wyprać flagę w wodzie o temperaturze 30 stopni szamponem lub łagodnym detergentem.
  • Proszę nie suszyć flagi w suszarce, jest to materiał syntetyczny, który jest wrażliwy na ciepło.
  • Nie prasować (lub prasować tylko w niskiej temperaturze z bawełnianą tkaniną pomiędzy żelazkiem a flagą).
  • Nie wybielać
  • Przechowywać w suchym miejscu, aby materiał nie zaczął pleśnieć.


Istnieje wiele różnych materiałów i technik druku flag i banerów. Nie wahaj się i pozwól, aby jeden z naszych konsultantów przedstawił Ci możliwości. Zwykle mamy również odpowiednie rozwiązania dla specjalnych życzeń.

 

 

 

 

Kontakt