Montaż można zarezerwować zamawiając produkt lub tutaj

Montaż materiałów reklamowych przez specjalistę

Oferujemy montaż przez specjalistę oraz druk w atrakcyjnych cenach!

Firma bannerstop zaopatruje ponad 85.000 klientów w całej Europie we wszelkiego rodzaju systemy reklamowe. Nasi doświadczeni monterzy są dostępni w krótkim czasie, służą indywidualnym doradztwem i pracują po stałych cenach. Zadzwoń do nas, chętnie Ci doradzimy!

Zamów montaż
 

Jeden doradca
do wszystkich spraw

Koordynacja
dostawy i montażu

Wszystko
z jednego źródła

Kompleksowa realizacja
oszczędza Twój czas

Indywidualne doradztwo - Korzystna stała cena - Krótkie terminy realizacji

Montaż w dobrej cenie - na terenie całej Polski!

Od ponad 10 lat firma bannerstop zaopatruje ponad 85.000 klientów w całej Europie w systemy reklamowe i wszelkiego rodzaju produkty wystawiennicze. Aby dopełnić zakres oferowanych przez nas produktów oferujemy naszym klientom usługi montażowe przez doświadczonych specjalistów od reklamy. Stawiamy na współpracę z lokalnymi firmami. bannerstop GmbH posiada rozległą sieć partnerów z doświadczeniem w dziedzinie montażu reklam, konstrukcji reklamowych, czy aplikacji folii. Dzięki temu możemy szybko i elastycznie przeprowadzić lokalne lub ogólnopolskie kampanie reklamowe. Nasi doświadczeni koordynatorzy pomogą Ci w zaplanowaniu kampanii i przedstawią indywidualną ofertę. Ciekawe wyzwania i zadowolenie klienta z ich realizacji są dla nas ważne.

Zamów montaż

Zamów montaż bezpośrednio w produkcie

Nasze kategorie produktów z możliwością montażu

Montaż banerów

Montaż na rusztowaniach lub fasadach

Wymiana banerów

Demontaż starych i montaż nowych banerów

Wykonanie i montaż konstrukcji

Montaż wraz z banerem

Montaż na tablicach

Mobilny system dla banerów

Aplikacja folii*

Okna, ściany, fasady lub podłogi

Grafika pojazdowa

Oklejanie pojazdów

Montaż flag

Wznoszenie masztów

Zamówienia indywidualne

Zapytaj o indywidualny montaż

* Należy pamiętać, że aplikacja folii jest uzależniona od warunków atmosferycznych i nie może być przeprowadzana w temperaturze poniżej 10 °C.
Chętnie przyjmiemy Twoje zamówienie i zrealizujemy je dla Ciebie w dogodnym terminie.

Indywidualne doradztwo i planowanie projektu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu systemów i nośników reklamowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o montaż banerów, aplikację folii, instalację konstrukcji fasadowych czy montaż szyldów, bannerstop pomoże Ci w realizacji Twojego projektu. Oprócz szczególnie korzystnych cen na nośniki reklamowe, oferujemy montaż w atrakcyjnej cenie na terenie całej Polski. Skorzystaj z naszego konfiguratora online, aby uzyskać wstępną wycenę lub po prostu zadzwoń do nas!

Usługi bannerstop w zakresie instalacji Twoich systemów reklamowych:

 • Dojazd
 • Przygotowanie powierzchni
 • Uprzątnięcie miejsca pracy
 • Utylizacja
 • Materiały montażowe
 • Zapewnienie narzędzi

 

Skontaktuj się z Twoim doradcą po numerem telefonu: +48 32 889 89 01

lub skorzystaj z poniższego formularza

Zamów montaż

Skorzystaj z naszego formularza, aby zamówić wycenę swojej instalacji.
W przypadku projektów indywidualnych lub jeśli nie masz pomysłu na swój projekt, zadzwoń do nas.

Dane kontaktowe

Informacje dotyczące montażu

Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną i szytą na miarę ofertę, potrzebujemy pewnych informacji do kalkulacji.
Poniższe pytania służą jako wskazówki. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin.

* Informacje obowiązkowe. Nie możemy złożyć Ci oferty bez dokładnych informacji. Jeśli podane przez Ciebie informacje są nieprawidłowe i spowoduje to problemy lub instalacja zostanie przerwana, klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.

Zdjęcia warunków na miejscu

Prosimy o przesłanie czytelnych zdjęć warunków na miejscu. Aby to zrobić, przeciągnij i upuść zdjęcia w polu poniżej.

Zleciłeś wycenę montażu. Skontaktujemy się z Tobą niebawem, dziękujemy.
We could not accept your application due to a technical error. Please feel free to send us an email to [email protected].

Osobiste doradztwo i indywidualna wycena montażu

Profesjonalne rozwiązania reklamowe od ekspertów

Wszystkie instalacje reklamowe wykonywane są przez doświadczonych montażystów, z którymi współpracujemy od wielu lat i których rzetelność i jakość pracy została wielokrotnie potwierdzona.

Pozwól nam zająć się wszystkim z jednego miejsca. Od konsultacji przez telefon, live chat lub e-mail, poprzez projektowanie grafiki reklamowej, jak również weryfikację plików do druku przez naszych grafików, aż po dostawę i ostatecznie montaż reklam przez naszych fachowców.

Ciesz się korzyściami płynącymi z koncepcyjnego wsparcia dla Twojego zamówienia. Wykorzystaj czas i ulgi finansowe, które z tego wynikają. Aby sprostać każdemu wyzwaniu, nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie technicznym i ekonomicznym, i stale poszerzają swoje umiejętności, aby skutecznie i z sukcesem realizować Twoje życzenia i zamówienia. Pomożemy Ci ułatwić zarządzanie Twoim projektem.

 

 
 • Indywidualne porady eksperta

  Nasz kompetentny doradca odpowie na Twoje pytania.

 • Bezpłatna weryfikacje plików

  Nasza usługa profesjonalnej weryfikacji plików do druku jest bezpłatna. W razie jakichkolwiek pytań chętnie doradzi Państwu przeszkolony grafik.

 • Overnight-Express

  To musi wydarzyć się szybko? Prawie zawsze mamy na to rozwiązanie. Wysyłka z dnia na dzień, jeśli jest to pilne.

 • Rozwiązania indywidualne

  Obsługujemy klientów różnej wielkości i z różnych branż. Partnerstwo to nasze motto.

Montaż reklam w bannerstop

Instalacja: planowanie - wykonanie - satysfakcja klienta

Dzięki Twojej współpracy przy ustalaniu zakresu prac wykluczamy wiele możliwych, nieprzewidzianych okoliczności podczas montażu reklam i zapewniamy dotrzymanie uzgodnionych terminów. Prosimy o odpowiednio wczesne poinformowanie nas o konieczności uzyskania pozwoleń na montaż reklam oraz o dostarczenie nam fotograficznego materiału informacyjnego, dotyczącego miejsca montażu. Należy sprawdzić miejsce montażu, biorąc pod uwagę rozsądne kryteria, takie jak dostępność za pomocą drabiny lub podnośnika, wysokość miejsca montażu, stan powierzchni, konieczność uprzedniego oczyszczenia, zapewnienie elektryczności lub wody użytkowej, jeśli jest to wymagane. Chętnie odwiedzimy miejsce instalacji Twojej reklamy po wcześniejszym uzgodnieniu i doradzimy jak postępować. Jeśli coś nie będzie działać zgodnie z oczekiwaniami, bannerstop pozostanie Twoim niezawodnym partnerem do kontaktu i będzie do Twojej dyspozycji we wszystkich sprawach serwisowych.

Z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę na montaż banerów oraz innych reklam i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skorzystaj z naszego kalkulatora cen i dowiedz się wcześniej o przewidywanych kosztach. Narzędzie kalkulacyjne bazuje na naszym doświadczeniu w zakresie techniki montażowej i jest regularnie aktualizowane dzięki konsultacjom z naszymi montażystami oraz intensywnym badaniom rynku, abyś zawsze był na bieżąco.

Wraz z naszym działem kreatywnym, który zajmie się graficzną realizacją Twoich pomysłów, naszymi sumiennymi specjalistami, którzy sprawdzą dane do druku oraz specjalistami od druku i produkcji, zespół montażowy banerów oferuje Ci ekskluzywny pakiet usług oraz optymalny serwis typu „wszystko w jednym”.

Kontakt