[email protected] 32 889 89 00 Pon - Pt 9:00 - 17:00
Bezpieczne płatności

Sicher zahlenBezpieczne płatności


Oferujemy Ci
szeroką gamę opcji płatności
i gwarantujemy bezpieczne
zarządzanie Twoimi danymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Schneller VersandSZYBKA
WYSYŁKA

Świadomość
ekologicznaUmwelt

Bezpieczne płatności

Przedpłata

PRZEDPŁATA

W przypadku przedpłaty weryfikacja plików do druku, a następnie produkcja zamówionych przez Ciebie artykułów rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
Paynow to nie tylko zaawansowane rozwiązania technologiczne, ale również bezpieczeństwo sprzedającego i kupującego. Więcej informacji tutaj.

Rechnung

ZAKUPY NA FAKTURĘ

Stali klienci, urzędy i instytucje publiczne mają możliwość dokonywania zakupów na fakturę. Płatności dokonujesz wygodnie przelewem bankowym po otrzymaniu faktury.

Kreditkarte

Karta kredytowa

Oczywiście można również płacić kartami Visa lub MasterCard. Przesyłanie danych jest zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem SSL do naszego usługodawcy PAYNOW, który zajmuje się przetwarzaniem płatności. Podobnie jak w przypadku przedpłat.

Budzet Publiczny

BUDŻET PUBLICZNY

Instytucja publiczna, organ władzy lub administracji? Chętnie wystawimy Państwu przejrzystą fakturę. W procesie składania zamówienia należy wybrać metodę płatności dla instytucji publicznej.

BEZPIECZNA TRANSMISJA DANYCH

Oczywiście szyfrujemy transmisję Twoich poufnych danych.
Obejmuje to dane konta klienta, informacje o zamówieniu i wszystkie informacje o płatnościach. To, czy połączenie z nami jest szyfrowane, można rozpoznać po zielonym podświetleniu w pasku adresu przeglądarki.

Kontakt

WAŻNE

Proszę pamiętać, że w przypadku zamówień ekspresowych istotna jest również szybka realizacja płatności. Ponieważ przedpłata może trwać 1-2 dni ze względu na czas realizacji przelewu, a produkcja nie rozpocznie się do momentu otrzymania pieniędzy, zalecamy wybór jednej z pozostałych metod płatności.

Twój doradca

Kontakt

Masz pytanie dotyczące płatności lub realizacji zamówienia?

Hotline: +48 32 889 89 01
e-mail: [email protected]

Kontakt